menu
Daily newspaper
Daily newspaper
“They destroyed nature and left. The pilgrim has no precaution. We are afraid that our children will suffocate. Either they fill this pool or they surround it with a wire fence, ”he said.
Ruhsar Pekcan and his wife have a company called Nanoksia Biotechnology. Pekcan, the

Şok Gazetesi

Şok gazetesi , Türkiye'de yayınlanan günlük gazete. 9 Ocak 2002'de Dinç Bilgin tarafından yayına başladı. Daha sonra Sabah gazetesi ile Turgay Ciner tarafından satın alındı. 4 Nisan 2004'te ABC Media tarafından satın alındı. Halen bağımsız yarı muhalif bir gazete olarak yayın hayatına devam ediyor. Fiyatı 75 kuruş.

Bursa'nın dağ ilçelerinden Orhaneli Başköy'deki mermer ocakları köylülerin mücadelesi sonunda kapatıldı. Ancak devasa çukur, güvenliğini tehdit ediyor. Birçok hayvan suyla dolu 35 metrelik bir çukura düştü ve öldü. Başköy Muhtarı Hasan Acar, “Doğayı yok ettiler ve gittiler. Hacıda herhangi bir önlem yoktur. Çocuklarımızın boğulmasından korkuyoruz. Ya bu havuzu dolduruyorlar ya da tel çitle çevreliyorlar ”dedi.

Ruhsar Pekcan ve eşinin Nanoksia Biotechnology adlı bir şirketi var. Başkanlığını yürüttüğü Ticaret Bakanlığı Pekcan, bu ortamda dezenfektan almıştı. Satış çıktığında bakanlık görevinden alındı. Pekcan, devlet temelinde anlaşıldı.

 Bir üniversite hastanesinin kadın sağlık çalışanlarıdır. Aldıkları ücret sadece 2 bin 800 TL ve 3 yıl için aynı. Bulaşık yıkama gibi ek işlerde yaşıyorlardı, salgında ek işler durdu. Dahası, sürgün bedeli ve erkek tacizine şef, üst yapmak için ses çıkarma iş yükü, yoğun tempoya, psikolojik baskıya, hakaret ve tacizlere “faturalar teslimdir” diyen kadınların yoksulluğuna kızıyor. el, kafa kafaya, borç boğaza ”. Görevlerini birlikte yaşadıkları tüm kötü koşullara çıkış yolu olarak gören kadınlar artık direniyor. Artık 3 yıldan yorulduk, zam yok.

İYİ Parti üyesi Durmuş Yılmaz, Hazine ile Merkez Bankası arasında yapılan protokol ile Merkez Bankası'nın kanun ve birikimlerinin bir kenara itildiğini vurguladı. İşlemlerin "kesinlikle suç" olduğunu belirten Yılmaz, "Hasarı gördüler, kapak uydurmaya çalışıyorlar. Tüm kayıtlar açıklanmalı" dedi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası Kavcıoğlu'nun "Biz rezerv kaybı yok, sadece taşındı "